Про нас

Купувати спеціальну самохідну техніку для складування, захоплень, переміщень вантажів для багатьох компаній невигідно. Краще рішення - оренда автокрана в Перещепиному. Послуги оренди автокранів недорогі, затребувані як приватними особами, так і організаціями, що займаються будівельними роботами. Наша компанія пропонує послуги автокрана в Перещепиному під завдання будь-якої складності. Маємо власний автопарк з необхідною сучасною універсальною технікою.
Оренда будівельного крана надається як в довгострокове, так і короткострокове користування. Всі автокрани знаходяться у відмінному технічному стані. Техніка забезпечить якісну безперебійну роботу, значно заощадивши бюджет. Компанія пропонує взаємовигідні умови. До кожного клієнта маємо індивідуальний підхід. Надаємо в оренду автокрани в Перещепиному для вантажно-розвантажувальних робіт різних видів - для будівництва будівель, формування буртів їх сипучих матеріалів, відвалів, прокладок кабельних трас, автомагістралей, складських операцій і багато чого іншого. Послуги оренди автокранів в Перещепиному відрізняються універсальністю використання, і можуть виконувати одночасно кілька операцій. Крім багатозадачної техніки у нас можна орендувати будівельний автокран. Дорожимо заслуженою репутацією. З багатьма замовниками співпрацюємо на постійній основі. Надаємо комплекс пропозицій з гарантованою якістю.

послуги автокрана Перещепине

Як ми працюємо?

оренда автокрана Перещепине

Завжди на зв'язку
кваліфікований фахівець!

оренда автокрана Перещепине ціна

Оперативна подача техніки, строго в обумовлений час!

оренда крана Перещепине

Найкраща вартість послуг автокрана в Перещепиному для вирішення завдань будь-якої складності

оренда башенного крана Перещепине

Вся техніка обслуговується, укомплектована і заправлена

оренда автокрана Перещепине

Надаємо послуги оренди крана в Перещепиному без націнок у вихідні дні, а також свята

 послуги автокрана, ціна Перещепине

Ціни на оренду автокрана в Перещепиному

Характеристики автокрану Ціна
1. Автокран МАЗ КС-3577

Вантажопідйомність: 14 т

Довжина стріли 14 м

4800 грн/зміна
2. Автокран MITSUBISHI Tadano

Вантажопідйомність: 20 т

Довжина стріли 34 м

6400 грн/зміна
3. Автокран LT1025

Вантажопідйомність: 25 т

Довжина стріли 40 м

8500 грн/зміна
4. Автокран GROVE

Вантажопідйомність: 30 т

Довжина стріли 35 м

7000 грн/зміна
5. Автокран BORGOS

Вантажопідйомність: 35 т

Довжина стріли 41 м

9000 грн/зміна
6. Автокран КРАЯН

Вантажопідйомність: 40 т

Довжина стріли 27 м

10000 грн/зміна
7. Автокран LIEBHERR 1050-4

Вантажопідйомність: 50 т

Довжина стріли 54 м

18000 грн/зміна
8. Автокран LIEBHERR LTM 1090-4.1

Вантажопідйомність: 90 т

Довжина стріли 69 м

24000 грн/зміна
9. Автокран LIEBHERR LTM 1160/2

Вантажопідйомність: 160 т

Довжина стріли 62 м

ціну уточнюйте
10. Автокран LIEBHERR LTM 1250-1

Вантажопідйомність: 250 т

Довжина стріли 60 м

ціну уточнюйте

Чи не знайшли потрібного автокрана? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам, ми з радістю представимо повний список послуг з оренди автокранів в Перещепиному і ціни на них.

Фото наших автокранів в Перещепиному

оренда автокрана Перещепине

Переваги оренди крана в Перещепиному від нашої компанії

Взявши в оренду автокран в Перещепиному, ви отримуєте чимало переваг:

 • різноманітність вибору самохідної техніки, як на комплексному, так і гусеничному ходу від провідних компаній-виробників з різною вантажопідйомністю - від 40 до 3 000 тонн;
 • професійні послуги оренди автокрана в Перещепиному, відповідають установленим європейським стандартам з власними екіпажами кваліфікованих фахівців;
 • допомога у виборі необхідної моделі автокрана, що підходить під ваші завдання, від досвідченої команди інженерів, завдяки чому роботи проводяться вигідно, максимально якісно, оперативно;
 • цілодобова консультаційна підтримка, знаходимося на зв'язку 24 години на добу;
 • оперативність подачі автотранспорту в строго обумовлений з клієнтами час;
 • кожна одиниця спецтехніки заправлена, повністю укомплектована, обслуговується досвідченими механіками;
 • оренда автокрана в Перещепиному за доступною ціною, незалежно від фінансових можливостей клієнта, , націнок у вихідний, святковий день;
 • гнучка система оплати за надану послугу будь-яким зручним способом - безготівковий розрахунок або готівковий;
 • багаторічний досвід робіт по наданню послуги автокрана в Перещепиному напрокат для реалізації будь-якого техзавдання, зведення будівельний об'єктів, прокладки трас і тому подібного;
 • оперативність виконання заявки з рекомендаціями по максимально ефективному застосуванню.

Після оформлення заявки на оренду крана в Перещепиному або іншої машини, техніка буде надана в ваше розпорядження в найкоротші терміни.

Відгуки наших клієнтів про послуги автокрана в Перещепиному

Антон

Послуга: автокран Перещепине

03.05.2020

Будую будинок і знадобився автокран для монтажу перекриття між поверхами. Звернувся в цю компанію за орендою автокрана в Перещепиному по рекоментації знайомого. Задоволений співпрацею, кран прибув вчасно, досвідчений водій.

Іван

Послуга: оренда крана в Перещепиному

15.04.2020

Займаюся будівництвом будинків. Періодично виникає потреба в автокранах на будівництво. Користуємося послугами цієї космпанії. Вже не одноразово замовляли автокран LIEBHERR в Перещепиному. Вони найкраще підходять для будівництва і переміження надважких вантажів, а професійні водії-управляючі забезпечать надійне завантаження і переміщення вантажа.

Андрій

Послуга: оренда автокрана Перещепине

05.04.2020

Займаюся будівницьвом котеджів. Не завжди є можливість і час перевозити техніку з обєкту на обєкт, тому обрали послуги оренди автокра в Перещепиному. Задоволений співпрацею з компанією, в наявності велика кількість техніки, вся спавна і укомплектована.

Замовте консультацію з оренди автокранів в Перещепиному

Менеджер з задоволенням відповість на всі Ваші запитання!

Від чого залежить ціна на послуги автокрана в Перещепиному?

 • Перед тим як скористатися спецтехнікою напрокат, рекомендується ознайомитися з вартістю послуг оренди автокрана в Перещепиному, представленої в прайсі. На вибір представлено різноманітність техніки, що відрізняється вантажопідйомністю. Орендувати крани можна в будь-який час доби, в тому числі у святкові дні.
 • Ціна оренди крана в Перещепиному може бути трохи збільшена, якщо автокран знадобиться надати оперативно (протягом 60 хвилин).
 • Остаточна ціна озвучується після оформлення замовлення. Вартість прокату залежить від декількох факторів - терміну оренди, специфіки і складності роботи, виду автокрана, кількості задіяних одиниць транспорту, терміновості, відстані від бази до необхідного місця, важкодоступність об'єктів, рівнів складнощів завдань.
 • Уточнити остаточну суму оренди, розрахувати кошторис, можна, зробивши дзвінок нашим менеджерам. Рекомендується вказати детальну інформацію, специфіку і складність робіт.

Відповіді на типові запитання про оренду автокранів

⭐️ Як взяти в оренду баштовий кран в Перещепиному?

Досить заповнити форму-заявку на сайті або зателефонувати за телефоном операторам. Клієнти при цьому не повинні розбиратися в специфіці робіт вишки, володіти глибокими технічними знаннями. Менеджер компанії надасть розгорнуту інформацію, уточнивши все необхідне у замовника. Клієнту залишається тільки вказати, де знаходиться майданчик об'єкту, яку відстань до її місцезнаходження, приблизну висоту, приблизна кількість механіків в колисці, чи є додатковий вантаж. Оператор підбере відповідні види автовишок, погоджуючи зручний час для її надання в ваше розпорядження.

⭐️ Яка спецтехніка доступна напрокат в компанії?

Багато фірм оцінили нераціональність придбання вишок. Купівля дорогої моделі для багатьох помилкове рішення з причин низької надійності, малої універсальності, невідповідності технічним характеристикам. Якщо ви зацікавлені взяти в оренду автокран в Перещепиному, звернувшись до нас, ви отримуєте кращий зразок спецтехніки від світових брендів. Це надійна, перевірена високопродуктивна вишка, що забезпечує безперебійність робочого процесу.

⭐️ Чому варто звернутися за орендою автокрана в Перещепиному до нас?

У нас ви гарантовано отримуєте перевірені, професійні послуги автокрана в Перещепиному, що проходять своєчасний техогляд. Компанія працює без посередників, тому не доведеться платити зайвого. Вартість оренди автокрана в Перещепиному помітно знижена, завдяки наявності інноваційної техніки, великих обсягів звернень, кваліфікованому сервісу, професіоналізму персоналу, ефективної організації, потужному типу фронтальних автокранів.

⭐️ Для яких цілей можна задіяти автокрани?

Оренда кранів в Перещепиному доступна для різних завдань:

 • будівельно-оздоблювальної, фасадної роботи, що виконується на висоті;
 • облицювання, ремонту лоджії, балкони, розташованих на будь-яких поверхах;
 • монтажу комунікаційних систем, відеоспостережень;
 • установок навісних пристроїв, рекламних білбордів, банерів;
 • ремонту лінії електропередачі, освітлювальних приладів;
 • покрівельних робіт;
 • мийки фасаду будівлі або вікон;
 • і багато чого іншого.
 • ⭐️ Переваги оренди автокрана

  Автокран, на відміну від рейкової техніки, є маневреним самохідним підйомним механізмом. Сучасні пристрої оснащені комплексними системами безпеки. Відрізняються багатозадачністю, доповнені вбудованими приладами з фіксацією характеристик.

  Купівля автокрана часто для багатьох неможлива через дорожнечу. Взявши автокран в оренду в Перещепиному, компанія або підприємство не тільки економить, але і гарантовано отримує пристрою, регулярно проходять профілактику, технічний огляд, Результат - безпека, надійність робіт.

  Досвідчені механіки виконують сервісне обслуговування кранів. Працюємо за укладеними договорами. Після того як заявка оформлена, автокран відразу буде надано в розпорядження клієнта.

  Так же мы находимся