Про нас

Придбання навантажувачів доступно не всім компаніям. Спеціальна самохідна техніка, призначена для переміщення, захоплення, складування вантажу, дорога. Компанія Spets tehnika пропонує послуги навантажувача в Каневі під будь-які завдання. Універсальна техніка затребувана. Особливо в будівельній сфері. Тому прокат навантажувачів - вірне рішення, що допомагає організаціям і приватним особам заощадити бюджет.
Пропонуємо оренду навантажувачів в Каневі, як в короткострокове, так і довгострокове користування. Маємо необхідну кількість одиниць спецтехніки в відмінному технічному стані для забезпечення безперебійної роботи. Робимо все можливе для максимально комфортного співпраці з кожним клієнтом на взаємовигідних умовах. У нас можна орендувати навантажувач в Каневі будь-якого типу - для будівництва, формування відвалу, бурту з сипучого вантажу, створення дороги, прокладання кабельної траси, складських робіт і багато чого іншого. Універсальність - в одночасному поєднанні кількох функцій. Техніка є бульдозером, екватором та ін. Компанія, надаючи послуги з оренди міні-навантажувач в Каневі, гарантує високу якість. Дорожимо кожним замовником, маємо хорошу репутацію і власний склад техніки.

оренда навантажувача Канів

Як ми працюємо?

вилочний навантажувач Канів

Завжди на зв'язку
кваліфікований фахівець!

Телескопічний навантажувач Канів

Оперативна подача техніки, строго в обумовлений час!

оренда Bobcat Канів

Найкраща вартість послуг оренди навантажувача для вирішення завдань будь-якої складності

оренда Бобкета Канів

Вся техніка обслуговується, укомплектована і заправлена

оренда міні-навантажувача Канів

Надаємо послуги оренди навантажувача в Каневі без націнок у вихідні дні, а також свята

 послуги навантажувача, ціна Канів

Ціни на оренду навантажувачів в Каневі

Тип навантажувача Ціна
1. Вилочний навантажувач

Вантажопідйомність: 1,5 т

320 грн/год
2. Вилочний навантажувач

Вантажопідйомність: 3 т

380 грн/год
3. Вилочний навантажувач

Вантажопідйомність: 5 т

560 грн/год
4. Вилочний навантажувач

Вантажопідйомність: 8 т

800 грн/год
5. Навантажувач Bobcat

Вантажопідйомність: 1 т

550 грн/год
6. Телескопічний навантажувач 12 м

Вантажопідйомність: 3,2 т

650 грн/год
7. Телескопічний навантажувач 17 м

Вантажопідйомність: 4 т

700 грн/год
8. Фронтальний навантажувач 1,8 м3

Вантажопідйомність: 4 т

1000 грн/год
9. Фронтальний навантажувач 3 м3

Вантажопідйомність: 5 т

1100 грн/год

Чи не знайшли потрібного Погружчик? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам, ми з радістю представимо повний список послуг з оренді навантажувачів і ціни на них.

Фото наших навантажувачів в Каневі

оренда навантажувача Канів

Оренда навантажувача в Каневі або іншого типу спецтехніки має чимало переваг:

 • підбір необхідної техніки для доцільного використання на будь-яких об'єктах;
 • рекомендації по максимально ефективному використанню;
 • доставка на місце роботи обладнання;
 • послугою можна скористатися цілодобово, включно зі святковими, вихідними днями;
 • штат професіоналів-механізаторів з багаторічним досвідом роботи, які володіють необхідними навичками;
 • оперативність виконання заявок;
 • власний парк навантажувачів з великим асортиментом;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника, з урахуванням його потреб;
 • заміна рідин в техніці;
 • сервісне обслуговування з гарантійними зобов'язаннями.

Після оформлення заявки на оренду Бобкет в Каневі або іншої машини, техніка буде надана в ваше розпорядження в найкоротші терміни.

Відгуки наших клієнтів про послуги навантажувача в Каневі

Сергій

Послуга: вилочний навантажувач Канів

03.05.2020

Регулярно замовляю вилочний навантажувач в Каневі в цій компанії. Техніка завжди справна, заправлена. Велика кількість в наявності те, черги на техніку немає. Мені підходить оренда навантажувача погодинно.

Іван

Послуга: міні-навантажувач Bobcat Канів

15.04.2020

Виникла потреба в міні-навантажувача, знайомий порадив цю компанію. Замовляв Bobcat в Каневі, задоволений сервісом і якістю надання послуг. Водій досвідчений, виконали роботи швидко.

Павло

Послуга: фронтальний навантажувач Канів

05.04.2020

Замовляв фронтальний навантажувач в Каневі на будівництво. Техніка справна, водій досвідчений. Менеджери працюють щодня, можна звернутися в будь-який момент.

Замовте консультацію з оренди навантажувачів в Каневі

Менеджер з задоволенням відповість на всі Ваші запитання!

Від чого залежить ціна на послуги навантажувача в Каневі?

 • Перш ніж взяти напрокат навантажувач в Каневі, ознайомтеся з прайсом послуги.
 • У нас представлений широкий вибір навантажувачів. У нас Ви можете вибрати навантажувача будь-якої вантажопідйомності. Також є можливість оренди техніки як погодинно так і подобово. Також ми надаємо можливість оренди навантажувачів в Каневі 24/7, незалежно від дня тижня і свят.
 • Кінцева вартість вартість залежить від декількох факторів - на який термін орендується, складності та специфіки робіт, типу навантажувача, кількості одиниць задіяної техніки. При необхідності можемо надати в оренду Bobcat в Каневі оперативно - протягом години.
 • Для уточнення остаточної ціни, розрахунку зміни можна зателефонувати нашим операторам, вказавши детальну інформацію.

Відповіді на часті запитання про оренду навантажувачів

⭐️ Переваги послуги навантажувача в Каневі

Самохідна техніка оснащена шпіцами, ковшами, вилами і іншими пристосуваннями, за допомогою яких оперативно виконуються різні завдання.

Автонавантажувачі бувають двох типів - ковшовий і навантажувач.

 • 1. Вилочний навантажувач має кріплення для змінного обладнання і телескопічну стрілу. Використання - в складських приміщеннях, виробничої, сільськогосподарської, продуктової сферах. Техніка має вилочні захвати, що допомагають переміщати вантаж на палеті.
 • 2. Ковшовий використовується для вантажно/розвантажувальних робіт (переважно сипучого матеріалу), а також для земляних робіт. Машини затребувані в дорожньому ремонті, комунальному господарстві, будівництві.

Існує класифікація навантажувачів за типами двигунів:

 • • газовий;
 • • електричний;
 • • бензиновий;
 • • дизельний.

⭐️ Оренда міні-навантажувача

Послуги міні-навантажувача в Каневі від нашої компанії - унікальна пропозиція. У нас можна взяти напрокат техніку, яка впорається з будь-якими матеріалами та видами робіт. Всі машини проходять регулярний ТО. Надаємо послуги навантажувачів різного виду, з різноманітним спектром робіт. Підібрати необхідну модель нескладно, з урахуванням її технічних характеристик.

Екскаватори-навантажувачі можуть функціонувати в умовах обмежених просторів. Відрізняються легкістю управління, відмінну маневреність. Доповнені ковшами для переміщень і риття грунтів. Мають додаткове обладнання - ямобури, гідромолоти, що розширюють спектр робіт машини.

⭐️ Фронтальні навантажувачі від нашої компанії

Фронтальні навантажувачі в Каневі відносяться до потужного типу. Техніку задіють для очищення доріг від снігу, будівельного сміття, при будівництві трас, розчищення від грунту і багато чого іншого. Має достатні обсяги ковшів з високою вантажопідйомністю.

⭐️ Оренда Bobcat в Каневі

Оренда міні-навантажувача Bobcat в Каневі від нашої компанії позбавить вас від безлічі клопоту і обійдеться недорого. Щоб оформити заявку, досить зробити один дзвінок за вказаними телефонами або заповнити на сайті форму-заявку. Гарантуємо гнучкі умови співпраці. Оплата - будь-яким зручним способом.

⭐️ Переваги навантажувачів напрокат

Послуга з оренди міні-навантажувача Бобкет в Каневі комплексна, універсальна. Вона користується популярністю, як у великих компаній, так і невеликих, а також у приватних осіб.

Чому варто брати в оренду навантажувача в Каневі.

Прокат стане вигідним для замовника. Якщо компанії знадобилося виконання невеликих обсягів робіт з будівництва, ремонту дороги, землеустрою, придбання техніки недоцільно. Крім покупки машини знадобиться обладнати стоянку, найняти спеціально навчених механізаторів, періодично вкладати кошти в технічне обслуговування або ремонт. До того ж для того, щоб не допускати простоїв, треба мати постійні фронти робіт.

⭐️ Особливості оренди навантажувача в Каневі

Спецтехніка напрокат підбирається після визначення видів вантажно-розвантажувальних робіт. Важливо, щоб вона справлялася з поставленими завданнями максимально швидко і в повних обсягах.

Оренда навантажувача в Каневі вибирається з урахуванням типу машини, виду використовуваного палива. Включає такі нюанси, як максимальні ресурси, надійність компанії-виробника, висоту стріл, кареток, ковшів, потужність двигунів, можливість сервісного обслуговування.

Важливим фактором вибору є безпека операторів і хороша репутації компанії, яка здає напрокат навантажувачі. Одним з важливих пунктів вибору залишається ціна. Якщо техніка буде працювати постійно, в режимі 24 години на добу, можливо варто задуматися про її придбання. Якщо ж тривала експлуатація не передбачена, раціонально брати машини в оренду.

Також ми знаходимося