Про нас

Вивіз будівельного сміття в Кривому розі - затребувана послуга, яка виконується нашою компанією. Проблема екології та утилізації сміття дозволяється за допомогою договірної системи між клієнтом і компанією. Багаторічний досвід роботи і розуміння питання гарантують успішне позбавлення від відходів у процесі будівництва і ремонту, переїзду і переплануванні житлової площі.
Наша компанія протягом багатьох років приймає, як дрібні, так і великі замовлення. Тільки у нас Ви отримаєте швидке обслуговування і допомогу вантажників. Завдяки укладеним договорам ми здійснюємо вивіз будівельного сміття в Кривому розі виключно в спеціально відведені місця без забруднення навколишнього середовища, що задовольнить кожного клієнта і зробить нашу послугу максимально екологічною.

вивезти будівельне сміття Кривий Ріг

Як ми працюємо?

вивезення будівельного сміття Кривий Ріг

Завжди на зв'язку
кваліфікований спеціаліст!

вивіз будсміття Кривий Ріг

Оперативна подача техніки, строго в обумовлений час!

вивіз будівельного сміття Кривий Ріг

Найкраща вартість послуг для вирішення завдань будь-якої складності

вивіз будівельного сміття Кривий Ріг

Вся техника обслужена, укомплектована и заправлена

вивезення сміття Кривий Ріг

Послуги вивезення будівельного сміття в Кривому розі без націнок у вихідні дні, а також в свята

вивезення сміття Кривий Ріг тариф

Ціни на вивезення сміття в Кривому розі

Автомобілі: Ціна
1. ГАЗель (тент)

Об`єм:1.5т/3м3

від 700 грн
2. ЗіЛ/Газон

Обсяг: 5т/5м3

від 900 грн
3. КамАЗ

Об'єм: 10т/10м3

від 1000 грн

Ви не знайшли потрібну для Вас техніку? Ми завжди готові допомогти Вам! Зателефонуйте нам, ми з радістю представимо повний список послуг і ціни на них.

Фото вивезення сміття в Кривому розі

ціна на вивезення сміття в Кривому розі

Переваги послуги вивезення сміття в Кривому розі в нашій компанії

Перед оформленням замовлення кожен клієнт оцінює переваги компанії. У порівнянні з іншими фірмами ми пропонуємо наступні вигоди з обслуговування:

  • оформлення послуги в режимі онлайн через сайт або по телефону без виходу з дому і перервах в будівництві;
  • можливість оформлення допомоги вантажників, що допомагає скоротити час навантаження і заощадити власні сили. При цьому ми допомагаємо завантажити старі меблі і будівельне сміття;
  • вивіз будівельного сміття в Кривому розі здійснюється на звалища, з якими оформляються договору. При цьому Ви ніколи не побачите забруднення навколишнього середовища і розкидання сміття нашою компанією по лісосмузі;
  • вивіз будівельного сміття з квартири в Кривому розі здійснюється незалежно від поверху і обсягів. З легкістю ми також можемо обслуговувати приватні будинки і будівельні майданчики в місті або за його межею;
  • вигідна і приємна вартість роботи, яка обмовляється на етапі оформлення для виключення непередбачених фінансових ситуацій.
  • Більш детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів зателефонувавши за вказаним номером. Оформлення та виконання заявки на вивезення сміття в Кривому розі може оформлятися одним днем на протязі декількох годин, що не відіб'ється на вартості послуги.

Відгуки наших клієнтів про вивезення будівельного сміття

Анна

Послуга: Вивіз сміття Кривий Ріг

09.04.2020

Замовляла вивезення сміття в Кривому розі і додаткові послуги навантаження. Потрібно було вивести старі речі з квартири звернулася сюди. Хлопці порядні і відповідальні. По вартості вийшло нормально. Рекомендую.

Сергій

Послуга: Вивіз сміття Кривий Ріг

15.03.2020

Замовляв вивезення будівельного сміття в Кривому розі. Приїхали, швидко, завантажили і вивезли. Приємно було співпрацювати, буду замовляти їх послуги ще при потребі.

Павло

Послуга: Вивіз сміття Кривий Ріг

25.02.2020

Замовляв вивезення будівельного сміття. Робили ремонт в квартирі, після чого накопичилася величезна кількість бою і іншого сміття. Великим плюсом є вибір машини. Вдалося все вивести за один раз.

Замовте консультацію з вивезення сміття в Кривому розі

Менеджер з задоволенням відповість на всі Ваші запитання!

Від чого залежить ціна на вивезення будівельного сміття?

Вивіз сміття в Кривому розі - тариф, який стане вигідною пропозицією для кожного клієнта. Ціна на надання послуги може істотно варіювати, що необхідно обов'язково враховувати при оформленні заявки. Розрахунок вартості на вивезення будівельного сміття в Кривому розі буде залежати від:
 • необхідності в роботі навантажувачів;
 • обсягів і габаритів сміття;
 • поверховості приміщення, де розташований будівельне сміття;
 • географічного розташування: в центрі, на околиці або за містом;
У будь-якому випадку вартість буде обговорюватися, що допоможе клієнту отримати потрібну послугу за демократичною і головне відповідною ціною.

Відповіді на типові запитання

⭐️ Яку вартість вивезення сміття слід очікувати?

Вивіз будівельного сміття в Кривому розі - ціна, яка визначається строго індивідуально і буде залежати від багатьох моментів. Попередньо вона буде розрахована нашими співробітниками під час консультування по телефону. Основні послуги та ціни вказані в прайсі, що дозволяє на початковому етапі зорієнтуватися кожному клієнту і визначити свої витрати. У будь-якому випадку обійдеться вивезення будівельного сміття в Кривому розі недорого.

⭐️ Яка техніка для вивозу сміття у нас є?

Вся надана техніка відповідає високій надійності та універсальності, потужним технічним характеристикам. При необхідності нами буде запропонована підйомна техніка для транспортування сміття з верхніх поверхів, що істотно полегшує процес. Кращі світові та вітчизняні марки гарантують вивезення будівельного сміття в Кривому розі згідно з пред'явленими габаритам. Нами використовуються вантажні авто, самоскиди та інші варіанти техніки.

⭐️ Чому вивіз буд сміття саме у нас?

Надійна професійна техніка, своєчасні техогляди і кваліфіковане обслуговування - це те, що відрізняє нас від конкурентів. Робота здійснюється в строго визначені терміни без посередників і незрозумілих націнок. Послуга настільки прозора і якісна, що Ви повернетеся до нас знову або порадите нас своїм друзям. Вивіз будівельного сміття - ціна, яка органічно впишеться в Ваш бюджет і позбавить від будівельного сміття.

⭐️ Як оформити заявку у Вашій компанії?

Для оформлення замовлення досить подзвонити в нашу компанію або залишити заявку на зворотний дзвінок. Для цього достатньо знати свої побажання. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, нададуть кращу техніку і кваліфікований сервіс. Для нас потрібно просто вказати обсяг роботи і адреса. Наші співробітники підберуть оптимальне рішення під Ваші вимоги, відправлять вантажників і техніку за адресою.

⭐️ Яке сміття може вивести наша компанія?

Вивіз будівельного сміття з квартири в Кривому розі здійснюється при різних будівельних роботах для позбавлення від наступних відходів:

 • оздоблювальні та будівельні матеріали будь-якої конфігурації;
 • облицювання з балконів;
 • гілки і поліна після рубки дерева;
 • дроти і інші елементи проводки;
 • покрівельні матеріали;
 • рекламні банери та інші варіанти реклами;
 • старі кондиціонери, системи вентиляції та водопроводу;
 • стара або не потрібно сантехніка;
 • навісне обладнання на будь-якому поверсі;
 • віконні рами та скло;
 • старі меблі.

Також ми знаходимося